العربیه
|
English
|
|
|
|
|
|
|

 

کمیته های تخصصی

 

کمیته ها، واحد های تخصصی هر مجموعه می باشند که حد اقل از 3 نفر از پیش کسوتان و متخصصان هر کلکسیون تشکیل شده و وظایف آن به شرح ذیل می باشد:

1.ارزیابی مجموعه های مجموعه داران

 

2.تأئید پذیرش اعضاء جدید

 

3.ارائه مطالب علمی در زمینه مجموعه مربوطه

 

4.ایجاد کارگاه های آموزشی و سمینار های مربوطه

 

5.استاندارد سازی مجموعه ها

 

 

 

 

کمیته تخصصی خط سیاق      _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی اسناد            _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی مهر و سجاده   _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی   کبریت           _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی آلات موسیقی  _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی نقشه و اطلس های جغرافیایی   _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی لباس های سنتی                    _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی تنگ و شیشه                          _ ورود به وبلاگ.

 کمیته تخصصی عکس های تاریخی                   _ ورود به وبلاگ.

کمیته تخصصی سکه و اسکناس                                  ورود به وبلاگ

 کمیته تخصصی تمبر                                          ورود به وبلاگ

کمیته تخصصی خودروهای قدیمی                         ورود به وبلاگ

 کمیته تخصصی سفال و مجسمه                         ورود به وبلاگ

 کمیته تخصصی ماشین های مدل                         ورود به وبلاگ

 کمیته تخصصی کارت پستال های تاریخی                   ورود به وبلاگ

  کمیته تخصصی تابلو های نقاشی                   ورود به وبلاگ

 کمیته تخصصی بلیت های بخت آزمایی             ورود به وبلاگ

 کمیته تخصصی                     _ ورود به وبلاگ.

 

 

 

 

اسامی کمیته های تخصصی انجمن بترتیب حروف الفباء :

 

کمیته آلات موسیقی

مسئول : سیامک مهرداد.

اعضاء: اهورا پارسا

 

کمیته اتومبیل قدیمی

مسئول : مهندس تورج حسینی.

اعضاء: آقای فرهاد افسا

 

 

کمیته اسکناس

مسئول :

اعضاء:  علی بیابانی ،

 

 

کمیته اسناد تاریخی

مسئول :  ناصرالدین حسن زاده

اعضاء : اسدلله عبدلی آشتیانی ، منوچهر لطفی ،

کمیته انگشتر

مسئول :

اعضاء: ذوالقدر.

 

 

کمیته بلیط

مسئول :

اعضاء: بهرام مولائی ، محمود زارعی ،سپهر لطفی،محمد عباس پور،

 

 

کمیته پاکت نامه

مسئول :

اعضاء:

 

 

کمیته پاکت مهرروز

 

مسئول :

اعضاء:سپهر لطفی،

 

کمیته پوستر

 

 

مسئول :

اعضاء:آرمین شهریاری ،

 

کمیته تابلو نقاشی

مسئول :

اعضاء: رضا عابدینی ،

 

 

 

کمیته ترمه و پارچه های سنتی

 

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته تسبیح

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته تقویم های تاریخی ونجومی

مسئول : دکتر حجت الحق حسینی

اعضاء :

کمیته تلفن

مسئول :

اعضاء:

 

 

کمیته تمبر

مسئول : حمید رضا ابراهیمی.

اعضاء: عبدالعلی پژویان،مسعود یکه تاز ، ناصر رجب زاده ،

کمیته تنگ و شیشه

مسئول: منوچهر لطفی.

اعضاء:

کمیته حشرات و پروانه ها

مسئول :

اعضاء: بهراد نفیسی.

کمیته خاک

 

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته خط سیاق

 

مسئول : اسدلله عبدلی آشتیانی .

اعضاء: منوچهر لطفی.

 

 

کمیته خط کوفی

 

مسئول :

اعضاء:  جزایری.

 

کمیته خودکار و خودنویس

مسئول :

اعضاء: دهباشی، خانم کبیری.

 

کمیته خوشنویسی

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته چاقو

مسئول :

اعضاء:

کمیته درب باز کن

مسئول :

اعضاء: حلمی،سالار لطفی.

کمیته دوربین عکاسی

مسئول :

اعضاء:حافظ نظری،

 

کمیته رادیو

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته ساعت

مسئول :

اعضاء:احمدآقا ایلیاتی،عطالله میهمی.

 

کمیته سکه

مسئول :

اعضاء:پاکزادیان،علیرضا گروسی،

 

کمیته سماور

مسئول :

اعضاء:

 

 

 

کمیته سنگ های تزئینی

 

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته سیگار

مسئول :

اعضاء:سعید خشتزار

کمیته شطرنج

مسئول :

اعضاء:استاد ناصر وزیری

کمیته صفحه گرامافون

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته عروسک

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته عکس

مسئول : کامران نجف زاده.

اعضاء:احمد کاشانی،حسن زاده،جدیدالاسلام،تهامی.

 

کمیته فسیل

مسئول :

اعضاء: مرتضی صمیمی فرد،

کمیته فرش

مسئول :

اعضاء: صدق آمیز

 

کمیته فلزهای قدیمی

مسئول :

اعضاء:

 

 

کمیته فندک

 

مسئول :

اعضاء: آرتین آبراهامیان.

 

 

کمیته کارت پستال

 

مسئول :مهرداد اسکوئی

اعضاء:ناصرالدین حسن زاده، اشکان امینیان، سام شمس آبادی، کامران نجف زاده، بابک روح الامینی، آرمین شهریاری، علیرضا شلویری، سپهر لطفی

 

 

 

کمیته کبریت

مسئول : مهندس مهدی غیاث.

اعضاء:احمد کاشانی،دکتر محمد رضا جلیلی،نبی الله حیدری،مقصود پور،کاظمی.

 

کمیته کتاب

مسئول :

اعضاء:حافظ نظری،داریوش پد دنی.

 

کمیته گرامافون

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته لباس های سنتی و تاریخی

مسئول : الله وردی عبدالهی.

اعضاء:

 

کمیته ماکت ماشین

مسئول :

اعضاء: امیرحسین شهامتی،صلاح ظفری،

 

کمیته مدال

مسئول :

اعضاء:پارسی.

 

کمیته مطبوعات

مسئول :علیرضا ملکزاد.

اعضاء:

 

کمیته موتورسیکلت

مسئول :

اعضاء:

 

کمیته مهرهای تاریخی

مسئول :

اعضاء: محمدجواد جدی،مسلمی،محمد رضا عسگری.

 

کمیته مهروسجاده

مسئول : امین صادقی.

اعضاء:

کمیته نسخ دیجیتالی

مسئول :

اعضاء :

کمیته نقشه های جغرافیایی

مسئول : غلامرضا سحاب.

اعضاء:

 

 

کمیته کارت های عروسی

 

 

 

کمیته ذره بین

 

 

 

کمیته دکمه

 

 

 

کمیته کارت تلفن

 

 

 

کمیته صدف

 

 

 

کمیته قایق های کوچک

 

 

 

کمیته کودک و نوجوان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

.

ارسال توسط اپراتورسایت در ساعت ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ | نظرات ()